Український контент-центр

Товариство з обмеженою відповідальністю «Український контент-центр» - компанія, яка займається дистрибуцією вітчізняних та зарубіжних телеканалів на території України. Компанію було створено у 2008 році, одним із засновників якої стала Спілка кабельного телебачення України.

Основним завданням створення ТОВ «Український контент-центр» є надання якісного та найбільш привабливого, з точки зору глядача, контенту для кабельних операторів.

Пропонуємо до уваги кабельних компаній наступні телеканали:

1. Телеканал «Футбол» (Україна)

Офіційний сайт телеканалу – www.footballua.tv

Телеканал «Футбол» – це перший спеціалізований телеканал в Україні, присвячений виключно футболу. Українські та європейські клубні змагання, ігри збірних – усе це можна побачити на телеканалі "Футбол".

Телеканал «Футбол» є офіційним телевізійним транслятором Прем'єр-ліги України. Тільки на телеканалі "Футбол" ви можете побачити 4 матчі Прем'єр-ліги України в кожному турі в прямій трансляції!

Європейський і латиноамериканський футбол на каналі представлений чемпіонатами Англії, Іспанії, Німеччини; матчами Ліги Європи, Кубка Італії, Кубка Англії. І це ще не все: ігри збірної Англії, ігри молодіжної збірної України та багато іншого.

Важливе місце в сітці займають програми власного виробництва «Футбол News» – регулярні випуски новин, що висвітлюють актуальні футбольні події, останні результати, трансфери гравців. "Футбол News" виходять кілька разів на день, із понеділка по неділю. Програма «Футбольний уік-енд» розповість Вам про найважливіші події в українському та світовому футболі за останній тиждень, найактуальніші новини й надасть їх детальний аналіз.

Додаткова інформація