Листи від 29.03.2011

«21» лютого 2011 року у конференц-залі Президії Академії наук за ініціативи Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення та Спільного Проекту Ради Європи «Сприяння європейським стандартам в українському медійному середовищі» відбувся експертний семінар на тему: «Регулювання IPTV: європейський досвід та можливості його застосування в Україні».

В процесі обговорення, зокрема, піднімались питання щодо отримання ліцензії на такий вид діяльності як IPTV, а також обговорювалась приблизна вартість отримання такої ліцензії.

За підсумками круглого столу, дирекція Спілки кабельного телебачення України направила лист до Національної ради з питаннями:

Щодо необхідності регулювання питання IPTV саме Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення, а не Національною комісією з питань регулювання зв'язку України.

Щодо потреби в отриманні додаткової ліцензії провайдера програмної послуги на IPTV за наявності ліцензії оператора телекомунікацій та провайдера програмної послуги.

З текстом відповіді Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Ви можете ознайомитись у вкладеннях до цієї статті

Додаткова інформація