До 5 лютого - реєстрація на конференцію «Актуальні питання переходу кабельних провайдерів на цифрові технології»

Асоціація «Західно-Українська гільдія операторів кабельного телебачення», Асоціація правовласників і постачальників контенту та Телекомунікаційна палата України запрошують представників телекомунікаційної індустрії - провайдерів програмної послуги, дистриб'юторів телепрограм, телекомпанії, а також Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення, Державної служби інтелектуальної власності України, Управління по боротьбі з кіберзлочинністю МВС України та всіх зацікавлених осіб взяти участь у Конференції «Актуальні питання переходу кабельних провайдерів на цифрові технології».

Конференція відбудеться з 25 лютого по 1 березня 2013 року в конференц-залі готелю «Гердан» м. Яремчі.

«Переваги цифрових технологій незаперечні. Проте впровадження цифрових технологій здійснюють не тільки ефірні провайдери, але і всі інші провайдери, що використовують традиційні дротові технології. А це понад 700 суб'єктів господарювання. Вони також вимагають уваги на виникаючі складнощі перехідного періоду і необхідності створення сприятливих умов для "цифровізації"», - говорить Олена Бондаренко, президент Асоціації правовласників і постачальників контенту.

Цим та іншим актуальним питанням переходу провайдерів на цифрові технології присвячується тема Конференції. Організатори Конференції також запрошують взяти участь у дискусії за круглим столом щодо захисту контенту в телемережах та заході, присвяченому технічним рішенням переходу на цифрові технології.

У заході візьмуть участь:

  1. Олена Бондаренко, президент Асоціації правовласників і постачальників контенту, народний депутат України, керівник робочої групи з підготовки нової редакції Закону про телебачення і радіомовлення;
  2. Василь Волокітін, президент Західно-Української гільдії операторів кабельного телебачення;
  3. Костянтин Грицак, директор Телекомунікаційної палати України;
  4. Наталія Клітна, віце-президент Асоціації правовласників і постачальників контенту;
  5. Юрій Крайняк, керівний партнер юридичної фірми Jurimex та інші.

Реєстрація учасників триває до 5 лютого: +380935055355, +380503171686, +38 0951445848, This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. , This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Юридичний супровід Конференції - компанія «Юрімекс».
Ексклюзивний Технічний партнер Конференції - «РОМСАТ».
Інформаційні партнери Конференції - PRO TV і MEDIASAT.

telekritika

Додаткова інформація