"Євробачення-2011". Прогнози не справдились: Литва у фіналі, Туреччина пакує валізи

on imagesСьогодні, 11 травня, пізно ввечері завершився перший півфінал цьогорічного пісенного конкурсу "Євробачення-2011". На сцену Esprit арени вийшли представники 19 країн: Албанії, Фінляндії, Вірменії, Швейцарії, Норвегії, Грузії, Туреччини, Сербії, Росії, Польщі, Хорватії, Азербайджану, Литви, Угорщини, Мальти, Сан-Марино, Ісландії, Греції та Португалії.

Однак, за правилами Євробачення, у фінал кваліфікуються тільки десь країн, за яких проголосують телеглядачі та експертне журі.

Отже, 14 травня у фіналі конкурсу ми побачимо: Сербію, Литву, Грецію, Азербайджан, Угорщину, Росію, Швейцарію, Грузію, Фінляндію та Ісландію.

Туреччина, Норвегія та Вірменія, які за прогнозами авторитетної букмекерської контори William Hill та акредитованих журналістів міцно закріпились у фіналі, 14 травня на сцену Esprit арени не вийдуть.

Нагадаємо, в Україні пряму трансляцію Євробачення здійснює Перший національний. 10 та 12 травня Перший покаже півфінали, 14 - фінал цьогорічного пісенного конкурсу. Коментатори - Тимур Мірошниченко та Тетяна Терехова.

Відзначимо, Міка Ньютон від України виситупить у другому півфіналі цьогорічного пісенного конкурсу, що пройде 12 травня.

Володимир Мула з Дюссельдорфа, спеціально для ТелеПростора

Телепростір

Додаткова інформація