Viacom та Endemol запускають розважальний телеканал для жінок

on imagesКомпанія Viacom International Media Networks, підрозділ Viacom Inc., та продакшн Endemol оголосили про спільний запуск нового розважального телеканалу Viacom Blink!. Про це йдеться на офіційному сайті Endemol.

Канал, що розрахований на жінок віком 16-49 років, стартує влітку цього року в Польщі, де має охопити понад мільйон домогосподарств. Там Viacom Blink! поширюватиметься через дві великі телевізійні платформи Multimedia Polska (кабельна) та N (супутникова), а також ряд менших дистрибуторів.

У подальшому планується поширення каналу в Центральній Європі, на Близькому Сході та в Латинській Америці. Зараз засновники проекту розглядають можливості дистрибуції на цих ринках.

Viacom Blink! запропонує глядачам драматичні, комедійні, лайфстайл-, реаліті- та документальні шоу з бібліотеки Endemol, а також дитячі, молодіжні та жіночі програми з портфоліо Viacom. Крім цього, Viacom веде переговори зі студіями-виробниками про показ на каналі художніх фільмів.

За умовами партнерської угоди, Endemol надасть Viacom доступ до понад 4 тис. годин контенту для телевізійних і цифрових медіаплатформ, гарантуючи близько 800 прем'єрних годин у перший рік і близько 650 годин у наступні роки. Йдеться про такі формати, як Hot in Cleveland, Make Me A Supermodel, Forensic Investigators, Rescue Special Ops, Home and Away, The Secret Life of Us, Spirited, Gok's Fashion Fix, The Little Couple і Fear Factor US.

Нагадаємо, що Viacom належать такі телевізійні бренди, як MTV, Nickelodeon, Comedy Central, VH1 та інші.

«Телекритика»

Додаткова інформація