Нацрада вказуватиме в держреєстрі склад редакційних рад мовників і частки статутних фондів власників

on imagesНаціональна рада з питань телебачення і радіомовлення затвердила нову форму ведення державного реєстру. Відповідне рішення було прийняте на засіданні 12 травня.

У реєстрі у відкритому доступі міститиметься вся інформація про телерадіоорганізації, яка є в розпорядженні Нацради, включаючи позивні й логотипи,

формати, програмну концепцію, сітку мовлення, імена-прізвища всіх керівників (директора, продюсера, головного редактора тощо), дані про всі передавачі, про всі ліцензії та рішення Нацради, а також частки статутного фонду власників та склад наглядових органів, зокрема і редакційних рад.

Зазначимо, що дотепер Нацрада у держреєстрі не оприлюднювала частки статутного фонду власників та склад редакційних рад мовників, хоча володіє цією інформацією.

Заступник голови Нацради Лариса Мудрак наголосила, що нова форма держреєстру затверджена, зважаючи на набуття чинності закону про доступ до публічної інформації та змін до закону про інформацію. Попередня форма держреєстру була затверджена ще у 2007 році.

Пані Мудрак нагадала, що на оновленому торік сайті Нацради є окремий блок «Державний реєстр». «У зв'язку з фінансовими проблемами ми не могли закінчити його наповнення. Маю надію, що до кінця місяці всі громадяни зможуть користуватися нашим оновленим реєстром», - сказала вона.

«Телекритика»

Додаткова інформація