UBG підтверджує купівлю 30% UBC і запускає три нових телеканали

Фінансово-промислова корпорація UBG придбала 30% ділового телеканалу UBC. Цю інформацію підтвердив керівник медіагрупи корпорації Артем Ткачев.

За його словами, за умовами угоди, корпорація отримала право повністю здійснювати операційне управління каналом на 3 роки. Також вона купила київський телеканал «Купол», який разом з UBC входив до медагрупи Геннадія Васильєва. Канал КРТ, ще один учасник цієї групи, до угоди не включений.

Окрім цього, повідомив пан Ткачев, UBG запустить три нових телеканали - Ukrainian Fashion, «Добро-ТВ» та Z. Ukrainian Fashion висвітлюватиме життя зірок, селебретіз, розповідатиме про світ моди. «Добро-ТВ» орієнтуватиметься на мам, буде присвячений, зокрема, тематиці здорового способу життя. Z буде націлений на підлітків, являтиме собою мікс науково-популярних телеканалів National Geographic, Discovery і Нового.

За даними, такі компанії поки що не отримували ліцензії в Національній раді з питань телебачення і радіомовлення.

Також, зазначив Артем Ткачев, корпорація планує запустити музичний канал формату російського A-One ы веде відповідні переговори. Співзасновник ТОВ «Перший музичний телеканал А1» Андрій Соломаха повідомив, що угода буде підписана найближчим часом.

Нагадаємо, фінансово-промислова корпорація UBG вела переговори щодо купівлі каналу UBC. За інформацією джерел, корпорація мала намір придбати блокуючу частку - близько 30% статутного фонду. Підписання угоди мало відбутися у березні.

Як раніше повідомлося, корпорація UBG мала намір створити медійний холдинг і підшукувала йому керівника.

«Телекритика»

Додаткова інформація