Кабмін перерозподілив 32,5 млн грн на погашення боргів НТКУ

Кабінет Міністрів перерозподілив 32,5 млн грн з державного бюджету для забезпечення цього року безперебійної трансляції програм НТКУ та погашення боргів за трансляцію, що накопичилися протягом минулих років. Відповідне розпорядження № 383-р від 11 травня оприлюднене на урядовому порталі.

Перерозподіл 32,5 млн грн відбудеться в межах загального обсягу бюджетних призначених, передбачених Державному комітету телебачення і радіомовлення, шляхом зменшення обсягу видатків розвитку за програмою «Виробництво телерадіопрограм для державних потреб» і збільшення обсягу видатків споживання за програмою «Трансляція телерадіопрограм, вироблених для державних потреб».

Нагадаємо, закон про державний бюджет на 2011 рік передбачав на «виробництво та розповсюдження телерадіопрограм для державних потреб» витратити 484,55 млн грн, на «трансляцію телерадіопрограм, вироблених для державних потреб» - 85,83 млн грн.

Як уточнив заступник генерального директора НТКУ Артем Денисов, загалом на цей рік на трансляцію програм НТКУ необхідно понад 85 млн грн. (64,6 млн грн - за загальним фондом і 20,6 млн грн. - за спеціальним), у тому числі - 3,2 млн грн на погашення кредиторської заборгованості за 2010 рік. З попередніх років залишилася заборгованість за 2007 рік понад 2 млн грн., за 2009 рік - 11,2 млн грн. Крім того, необхідно 1,9 млн грн - на ретрансляцію програм НТКУ на територію Російської Федерації. У справі заборгованості за 2007-2009 роки тривають судові процеси, тому остаточну суму визначить суд.

«Телекритика»

Додаткова інформація