Час зустрічі легенд телебачення – 15 вересня 2011 року

38Teleba4eny_biznesКонференція «Телебачення як Бізнес - 2011», яка відбудеться 15 вересня 2011 року, у четвер, у готелі Radisson BLU у рамках Kiev Media Week, збере українських та іноземних медіафахівців для обговорення актуальних питань телевізійного бізнес середовища.

До уваги учасників пропонуються секції конференції, на яких будуть обговорюватись:

  • Як змінюються відносини з аудиторією?
  • Які джерела додаткового прибутку?
  • Які кроки необхідні для телевізійної індустрії, щоб залучити нову аудиторію?
  • Вихід онлайн.
  • Як вплинуть останні світові події на галузь?

Ви почуєте прогнози та експертні думки на конференції «Телебачення як Бізнес - 2011».

Ігор Фалецький, Директор Mobify, Канада, у секції «Нові можливості» розповість про останні мобільні тренди та взаємодію мобільного Інтернету та телебачення.

Росс Біггем, Генеральний директор Асоціації Комерційного Телебачення Європи, цього року відвідає конференцію і поділиться експертною думкою щодо монетизації онлайн діяльності комерційного телебачення.

Учасники конференції «Телебачення як Бізнес - 2011» - топ-менеджери, медіа експерти, аналітики, інвестори, фахівці з теле- та Інтернет комунікацій, що представляють телеканал, рекламну агенцію, компанію рекламодавця.

Організатор конференції: Індустріальний Телевізійний Комітет

Офіційний сайт конференції: tvbusinessconference.com

Зареєструватись на конференцію можна вже сьогодні. Включно до 15 червня діє спеціальна пропозиція для учасників!

Довідка:

Організатор Kiev Media Week Медіа Ресурси Менеджмент — це консалтингова компанія, яка надає комплексні послуги в галузі медіа та медіа розваг. Компанія консультує та забезпечує практичну підтримку проектів в таких сфера: телебачення, теле- та кіновиробництво, мас медіа, нові медіа (цифрове, мобільне ТБ, IPTV, тощо), дистрибуція, реклама, закупки контенту, інвестування.

Індустріальний Телевізійний Комітет – це професійне галузеве об'єднання провідних телеканалів, медійних агенцій та рекламодавців, що представляє інтереси телевізійної галузі України та дбає про захист своїх членів. Метою ІТК у стратегічному напрямку Дослідження телевізійної аудиторії є організація збалансованої (надійної, послідовної і прийнятної для всіх користувачів) системи соціологічних досліджень телевізійної аудиторії України.

Індустріальний Телевізійний Комітет

Додаткова інформація