Круглий стіл із питань дитячого мовлення на тему: «Чи все найкраще дітям?»

43-kryg-stol-nacradaНаціональна рада України з питань телебачення і радіомовлення спільно з Київською міською державною адміністрацією, Державним комітетом телебачення та радіомовлення України, Інститутом журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Громадською радою при Національній раді у Міжнародний день захисту дітей, що відзначається 1 червня, проводить дискусійний круглий стіл на тему: «Чи все найкраще дітям?».

ПРЕС-АНОНС

1 червня 2011 року м. Київ

Круглий стіл із питань дитячого мовлення на тему:

«Чи все найкраще дітям?»

Дата проведення круглого столу: 1 червня 2011 року, початок роботи – 11:00, завершення – 16.00.

Місце проведення: Колонна зала Київської міської державної адміністрації, вул. Хрещатик, 36.

Мета заходу: привернення уваги суспільства до проблем дитячого теле- і радіомовлення як важливого чинника у вихованні дітей і молоді та пошук шляхів їх вирішення.

У роботі круглого столу візьмуть участь керівники загальнонаціональних та регіональних телерадіокомпаній, представники міністерств України та інших державних органів, вищих навчальних закладів, творчих спілок, громадських організацій, засобів масової інформації.

Представників засобів масової інформації, які бажають висвітлити перебіг проведення круглого столу, просимо акредитуватися до 30 травня 2011 року за телефоном прес-служби Національної ради: 278-75-75, або написавши на e-mail: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .

Додаткова інформація

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення – конституційний, постійно діючий колегіальний орган, метою діяльності якого є нагляд за дотриманням законів України у сфері телерадіомовлення, а також здійснення регуляторних повноважень, передбачених цими законами.

***

Київська міська державна адміністрація – виконавчий орган Київської міської ради, що покликаний забезпечувати в межах своїх повноважень здійснення столичних функцій, визначених чинним законодавством.

***

Інститут журналістики – структурний підрозділ Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. Інститут журналістики заснований у 1947 році і є найстарішим факультетом журналістики в Україні. Із 1993 року працює в статусі окремого інституту.

***

Державний комітет телебачення та радіомовлення України (Держкомтелерадіо) – центральний орган виконавчої влади із забезпечення реалізації державної політики в інформаційній та видавничій сферах, діяльність якого спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України.

***

Громадська рада при Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення – постійно діючий незалежний колегіальний консультативно-дорадчий орган, що створює ефективні організаційні та правові умови реалізації конституційного права громадян України на участь в управлінні державними справами; координує заходи, пов'язані із забезпеченням проведення консультацій з громадськістю, з метою врахування громадської думки в процесі підготовки та реалізації рішень Національної ради.

Національна рада

Додаткова інформація