Опра Вінфрі провела останнє шоу і зосередиться на власній телемережі

39opraНа каналі АВС вийшов останній, 4561-й випуск найпопулярнішої денної програми Америки – шоу Опри Вінфрі, яке стартувало ще у 1986 році. Рейтинги передачі поступово падали, проте навіть в останні роки кожен випуск у США дивились 48 мільйонів глядачів і ще близько 20 мільйонів – в інших країнах.

Опра присвятила більшість часу зверненню до своїх глядачів, зауваживши, що не каже «прощавайте», а радше «до нових зустрічей». Тема її монологу підводила логічний підсумок 25-річній історії шоу, в якому вона закликала до розуміння, милосердя та допомоги людям.

Основна аудиторія шоу, яке виходило з 16 до 17 години — домогосподарки, яких у Сполучених Штатах багато, тому ведуча має вплив на суспільну думку і рейтинги політиків. Вона неодноразово входила в різні ТОП-10 найвпливовіших жінок у світі та кілька разів очолювала їх. Обсяг бізнесу пані Вінфрі оцінюється у 3,2 мільярди доларів.

Після завершення кар'єри на АВС Опра планує присвятити більшість свого часу телемережі OWN (Oprah Winfrey's Network), яка стартувала у січні 2011. Роботу менеджменту через погані показники за перші 4 місяці ефірів було визнано незадовільною, і тепер Опра рятуватиме ситуацію сама. Мережа має потенціал охоплення 80 мільйонів домогосподарств. Зірка також володіє журналом O, The Oprah Magazine, щомісячний наклад якого складає 2 мільйони примірників.

Медіаграмотність

Додаткова інформація