Фінансовий план Концерну РРТ на 2011 рік передбачає 24,9 млн. грн. чистого прибутку

Кабінет Міністрів України схвалив розпорядження «Про затвердження фінансового плану Концерну радіомовлення, радіозв"язку та телебачення на 2011 рік» №455-р 25 травня цього року. Його реалізація сприятиме створенню умов для збереження існуючих державних мереж ефірного теле- і радіомовлення та телекомунікаційних мереж, розвитку на їх базі сучасної, надійної інформаційної системи – важливої складової технічної бази інформаційної безпеки України.

Фінансовим планом на нинішній рік зокрема передбачається отримання доходів у розмірі 423,6 млн. грн. Це на 7,4 % більше від плану 2010 року. Чистого прибутку планується отримати 24,9 млн. грн. Крім того, до Державного бюджету України та цільових фондів планується спрямувати 168,5 млн. грн., що на 12,5% більше від плану попереднього року.

Розробник документу Міністерство інфраструктури вважає, що реалізація фінансового плану сприятиме стабілізації фінансового становища Концерну радіомовлення, радіозв"язку та телебачення, створить умови для подальшого його розвитку.

Урядовий портал

Додаткова інформація