Національна рада виконала ухвалу Донецького адміністративного суду

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення вилучила 24 ТВК у місті Краматорську Донецької області з конкурсу на вільні телерадіочастоти, оголошеного 5 травня.

Таке рішення регулятор ухвалив 1 червня, виконавши ухвалу Донецького апеляційного адміністративного суду у справі за позовом ТОВ «Телерадіокомпанія "Сат-плюс"» з міста Слов'янська Донецької області, яка раніше мовила на цій частоті 12 годин на добу, але її ліцензія не була продовжена. Апеляційний суд своєю ухвалою зобов'язав Нацраду зупинити конкурс на 24 ТВК у Краматорську.

Водночас за пропозицією голови Нацради Володимира Манжосова регулятор скасував своє рішення, яким дозволяв ТРК «Сат-плюс» мовити на 24 ТВК до підбиття підсумків конкурсу. За словами пана Манжосова, Нацрада може й не оголошувати надалі конкурс, а віддати частоту на розбудову цифрового мовлення.

Оскільки термін дії ліцензії ТРК «Сат-плюс» сплив ще 24 лютого, тепер компанія не має права мовити на 24 ТВК.

ТРК «Сат-плюс» та афілійована з нею ТРК «Схід-плюс» разом мовили на 24 ТВК у Краматорську. Їм обом Нацрада не продовжила ліцензії, тому що компанії мали попередження. Ці мовники ретранслювали телеканал ТВі. ТВі заявляв про переслідування Нацрадою його регіональних партнерів, Нацрада це заперечувала.

«Телекритика»

Додаткова інформація