СТБ хоче заробляти на навчанні вокалу, танцювальних школах і методиках схуднення

96-STBТелеканал СТБ шукає додаткових шляхів отримання прибутку. Він хоче створити новий комерційний напрям - з продажу продуктів та послуг каналу - і шукає людяну, яка могла б зайнятися розвитком цього напряму «з нуля». Це випливає з вакансії каналу на сайті work.ua.

Зокрема, мова йде про наміри каналу навчати людей вокалу, співпрацювати з фітнес-клубами щодо просування методик схуднення, продавати контент (ігри, рінгтони) та відкривати танцювальні школи. Усе це - з використанням «відомого світового бренду».

Нагадаємо, СТБ має телепроекти про схуднення «Битва дієт» (вже вийшов) і «Зважені та щасливі» (готується до нового сезону), вокальне шоу «Х-фактор», танцювальне «Танцюють всі!».

До основних обов'язків керівника нового комерційного напряму входитиме пошук клієнтів, ведення ділових переговорів, підготовка та проведення презентацій, документальний супровід угод та урегулювання спірних питань та ситуацій.

Кандидат на цю посаду повинен мати вищу освіту, досвід роботи від 5 років у великих, бажано західних, компаніях у галузі продажів та маркетингу. Також обов'язковою вимогою є досвід виведення на ринок нових торгових марок.

«Телекритика»

Додаткова інформація