Discovery призначила першого в Україні керівника спонсорських проектів

97-discoveryDiscovery Networks у Центральній та Східній Європі, на Близькому Сході та в Африці (CEEMEA) оголошує про призначення Олени Козяр (Бацманової) на посаду Керівника спонсорських проектів в Україні.

Олена буде відповідати за розвиток і зміцнення відносин Discovery з існуючими рекламодавцями, а також за налагодження нових ділових зв'язків з українськими партнерами. Вона буде працювати спільно з командою "Відео Інтернешнл Україна", щоб посилити позиції Discovery Channel на українському рекламному ринку.

"Ми не сумніваємося в тому, що Discovery Channel стане відмінним майданчиком для рекламодавців, які хочуть завоювати серця сучасних молодих чоловіків. Ми проводимо масштабні дослідження цієї цільової аудиторії, і нещодавно їх результати були представлені на Male Marketing Masterclass в Києві - знаковому для медіа-індустрії заході. Призначення Олени, безумовно, буде сприяти нашому подальшому зростанню в Україні", - говорить Аманда Тернбулл, Директор з продажів Discovery Networks СEЕМЕА.

"Я дуже рада, що приєднуюся до української команди Discovery в такий важливий для компанії момент. Discovery - визнаний в Україні лідер пізнавально-розважального телебачення, і мені не терпиться внести свою лепту в розвиток компанії", - додає Олена Козяр.

Нагадаємо, Олена працює в медіа-бізнесі більше десяти років. До приходу в Discovery вона займала посаду директора з спонсорських проектів в компанії Smart Studio, яка є партнером телеканалу "1+1". Раніше Олена виконувала обов'язки директора з продажу реклами в компанії Edipresse Ukraine, де відповідала за роботу з рекламодавцями всіх видань, що випускаються холдингом (26 газет, журналів та інтернет-ресурсів різної спрямованості).

Discovery Networks у Центральній та Східній Європі, на Близькому Сході та в Африці (CEEMEA) - це підрозділ провідної медіа-компанії Discovery Communications (NASDAQ: DISCA, DISCB, DISCK). Discovery Networks CEEMEA дає людям можливість досліджувати світ і робити дивовижні відкриття за допомогою портфоліо з 8 каналів, у тому числі Discovery Channel, TLC, Animal Planet, Discovery Science і Discovery HD Showcase. Крім того, компанія пропонує освітні продукти і послуги. Канали з портфоліо Discovery Networks ведуть мовлення на 18 мовах в 99 країнах на території трьох континентів.

Телепростір

Додаткова інформація