Групу «Україна» очолив Федір Огарков, новинний департамент каналу «Україна» - Ігор Золотаревський

100-fedir-ogarkovЗ 1 червня директором ТОВ «Медіа група "Україна"» став росіянин Федір Огарков (Фёдор Огарков), а директором з новинного мовлення телеканалу «Україна» - Ігор Золотаревський (Игорь Золотаревский).

Про це розповіла директор з розвитку медійного напряму бізнесу ЗАТ «Систем Кепітал Менеджмент», голова наглядової ради медіагрупи «Україна» Катерина Лапшина.

Федір Огарков (на фото зверху) раніше був генеральним директором «Пронто-Москва», одного з найбільших у Росії видавців рекламно-інформаційних видань.

«Мы смотрим на бизнес с точки зрения создания цепочки добавленной стоимости. В этой цепи есть три основных элемента: производство контента, его агрегирование и дистрибуция. Сейчас мы находимся, в основном, на уровне агрегирования. Уже продвигаемся в сторону собственного производства. И рассматриваем возможности для развития в области дистрибуции контента, - пояснила мотив призначення Катерина Лапшина. - Когда мы смотрим на стратегию развития бизнеса и ищем синергии между нашими активами, мы предъявляем соответствующие требования и к менеджменту, который этим бизнесом управляет. Федор имеет достаточно широкий опыт работы в разных областях - и в FMCG, и в медийном бизнесе. С одной стороны, он обладает необходимыми управленческими компетенциями, а с другой - экспертизой в тех - новых - направлениях бизнеса, которые нам интересны (в частности, в интернете)».

Федір Огарков народився 1971 року в Ленінграді. 1993 року закінчив Ленінградський державний університет. З 1993 року - регіональний керуючий Wrigley. З 1997-го - директор з продажів у Росії Polaroid. З 1999-го - директор «Води Боржомі». З 2002 - гендиректор компанії «Русагро», з 2004 - гендиректор компанії «Кампомос». З 2006 року - виконавчий, з 2009-го - генеральний директор «Пронто-Москва».

Ігор Золотаревський (на фото знизу) консультував канал «Україна» під час перенесення інформаційного мовлення з Донецьку до Києва. Як повідомляла «Телекритика», редакція інформаційної програми «События» телеканалу «Україна» остаточно переїхала до Києва у березні. До цього Золотаревський був генеральним продюсером російської «АртМедиа групп» - компанії, яка виробляє телепрограми та серіали, спеціалізується на створенні та дистрибуції тематичних телевізійних каналів для супутникового та кабельного мовлення.

Відповідно до структури управління новинним мовленням медіагрупи, директор з новинного мовлення каналу «Україна» також буде директором телеканалу «Новини». Роботу над запуском цього телеканалу група планує відновити найближчим часом.

«Телекритика»

Додаткова інформація