У НКРЗ пройшла зустріч проекту Twinning

105-twinningПерша підготовча зустріч з представниками Іспансько-Латвійсько-Шведського консорціуму проекту Twinning "Підтримка посилення регуляторної та юридичної спроможності НКРЗ щодо регулювання сектору телекомунікацій" відбулася у НКРЗ 1 та 3 червня 2011 року. Групу учасників проекту Twinning від Консорціуму очолював Фабіо дель Алісас, представник регуляторного органу у сфері електронних комунікацій Іспанії. Від української сторони у зустрічі брали участь члени НКРЗ Ірина Поліщук та Людмила Єжова, представники структурних підрозділів НКРЗ та Адміністративного офісу програми Twinning при Головному управлінні державної служби України.

Під час зустрічі були детально обговорені та узгоджені основні положення проекту контракту, методи його реалізації, а також здійснювалося доопрацювання основних напрямків та підпунктів кожного компоненту проекту.

Робота щодо підготовки проекту контракту буде відбуватися відповідно до узгоджених термінів.

По закінченні зустрічі сторони надали високу оцінку проведеним дискусіям та досягнутим домовленостям.

Як повідомлялося раніше, реалізація проекту Twinning розрахована на 24 місяці і передбачає роботу над трьома основними компонентами: наближення законодавства, впровадження стимулюючого регулювання та організаційного розвитку і розвитку людських ресурсів.

Національна комісія з питань регулювання зв'язку

Додаткова інформація