На Першому вийде документальний проект до 60-річчя НТКУ

В цьому році Національна телекомпанія України святкує ювілей. Рівно 60 років тому розпочалася історія українського телебачення – епоха Національної телекомпанії. В своєму становлення телекомпанія, з якої і почало існування телебачення на терені України, пройшла безліч етапів.

Спеціально до Дня телебачення і святкування 60 річниці Національної телекомпанії України, Перший національний презентує документальний цикл "Епоха Першого".

Глядачі Першого національного зможуть побачити усю історію становлення і розвитку національного телебачення в Україні, починаючи від перших телевізійних сигналів і закінчуючи новітніми технологіями сьогодення. Разом з Першим національним, ви маєте змогу зазирнути за лаштунки телебачення, побачити легендарних особистостей, дізнатися в яких умовах довелося працювати усім покоління, що створювали його. Ви дізнаєтесь як змінювалася назва каналу, які програми виходили впродовж цих 60 років і як соціально-політичні чинники впливали на канал.

Наразі розпочалася робота над проектом. І вже напередодні Дня телебачення глядачі Першого національного зможуть побачити новий проект.

Телепростір

Додаткова інформація