Суд зобов’язав «Інтер» дати Герман ефір у «Великій політиці» для спростування

Суд зобов'язав радника президента Ганну Герман спростувати неправдиву інформацію про квартири депутата від БЮТ Андрія Шкіля. За рішенням суду телеканал «Інтер» в одному з найближчих випусків програми «Велика політика з Євгеном Кисельовим» повинен надати Ганні Герман (за її власний рахунок) ефірний час для спростування. Про це повідомляє «Українська правда».

Апеляційний суд Києва залишив у силі рішення Шевченківського районного суду міста Києва, яким пані Герман зобов'язана визнати поширену нею інформацію про отримання паном Шкілем двох державних квартир такою, що не відповідає дійсності. Вона має спростувати інформацію протягом місяця.

Крім того, пані Герман повинна сплатити депутату відшкодування моральних збитків у розмірі 1300 гривень.

Нагадаємо, 29 лютого 2008 року під час трансляції програми «Свобода» на телеканалі «Інтер» Ганна Герман заявила про те, що Андрій Шкіль «безкоштовно і без черги отримав дві квартири в минулому і в позаминулому скликанні». У травні 2010 року суд першої інстанції прийняв рішення на користь Андрія Шкіля.

У свою чергу Ганна Герман у коментарі «Українській правді» заявила: «Якщо представник опозиції виграє суд у представника влади - це значить, що в Україні діють неупереджені і об'єктивні суди. Таким чином, цей випадок начисто розбиває твердження опозиції про те, що суди в Україні заангажовані».

Вона сказала, що не подаватиме касацію на це рішення суду і виконає його. «Цей випадок свідчить на користь демократії в Україні. І в цьому випадку ситуація більш виграшна, ніж якби я виграла суд», - наголосила пані Герман.

ТК намагається отримати коментар прес-служби телеканалу «Інтер».

«Телекритика»

Додаткова інформація