Єгор Бенкендорф: "Плануємо перейти на HD мовлення"

Генеральний директор Першого національного телеканалу Єгор Бенкендорф повідомив, що до кінця поточного року Перший може перевести своє мовлення, а відповідно і трансляцію Формули-1, у формат високої чіткості (HD).

Гроші на технічне переоснащення НТКУ передбачені, проте закупівля нового устаткування почнеться тільки тоді, коли вони реально поступлять на рахунки телекомпанії.

Крім того Єгор Бенкендорф подякував президенту "Червоненко Рейсинг" і Автомобільній федерації України Євгена Червоненка за ініціативу і фінансування купівлі прав на показ чемпіонату світу з Королівських автоперегонів.

"Я б хотів подякувати Євгенію Червоненко, тому що у бюджеті Першого національного цього року не було передбачено грошей на купівлю прав на Формулу-1. Ми пробували, шукали різні можливості, але не знайшли їх, оскільки права дуже дорогі (більше мільйона доларів в рік - прим. ред.). Однак до нас звернувся Євгеній Червоненко, який живе автомобільним спортом. Ми провели ряд переговорів і вже найближчим часом Формула-1 з'явиться на Першому національному. Ми підписали меморандум на три роки, і в цьому заслуга Євгенія Альфредовича" - заявив Єгор Бенкендорф.

ТелеПростір

Джерело: f1analytic.com

Додаткова інформація