Співробітники "Рен ТВ" звинуватили керівництво каналу в цензурі

Співробітники інформаційної служби телеканалу "Рен ТВ" написали лист "На РЕН-ТВ больше нет новостей", в якому звинуватили керівництво каналу в цензурі. Лист опублікований на офіційному сайті Володимира Рижкова, співголови незареєстрованої Партії народної свободи.

Зокрема, в листі інформслужби наголошується, що програма "Новости 24", я зараз виходить на "Рен ТВ", вже не має ніякого відношення до тих новин, які раніше робив телеканал.

Зміни в політиці каналу співробітники "Рен ТВ" пов'язують з призначенням на посаду головного редактора Володимира Тюліна, який змінив Олексія Абакумова.

У листі вказується, що з телеканалу збираються йти провідні журналісти, зокрема, ведучий Михайло Осокін. Не виключено, що найближчим часом перестане виходити програма "Неделя с Марианной Максимовской".

Співробітники телеканалу наголошують, що з введенням цензури на "Рен ТВ" були складені "чорні списки" політиків, яких не можна запрошувати на ефір. Серед них опинилися Борис Нємцов і Гарі Каспаров. "Замість репортажів про соціальні проблеми, боротьбу правозахисників і свавілля чиновників ефір зайнятий кримінальними новинами, повідомленнями про успіхи "силовиків" і "замовними" сюжетами, що вихваляють губернаторів і депутатів", - наголошується в листі.

Дирекція телеканалу відмовилася коментувати цей лист. У прес-службі "Рен ТВ" заявили, що канал не коментує анонімні листи.

Нагадаємо, Тюлін став головним редактором телеканалу в середині квітня поточного року. Раніше Маріанна Максимовська заявляла в ефірі радіостанції "Ехо Москви", що зміна керівництва не позначиться на політиці телеканалу.

Телекомпанія "Рен ТВ" була заснована 1 січня 1991 року. У 2007 році канал перейшов до інвестиційної компанії "Аброс", яка є "дочкою" петербурзького банку "Росія". У 2008 році співвласник банку Юрій Ковальчук заснував холдинг "Національна Медіа Група", до якого увійшли "Рен ТВ", "П'ятий канал" та газета "Известия". НМГ також контролює "Перший канал".

Джерело: Lenta.Ru

ТелеПростір

Додаткова інформація