Головред "Рен ТВ" відповів на звинувачення в цензурі

Головний редактор інформаційної служби "Рен ТВ" Володимир Тюлін відповів на звинувачення, що містяться у відкритому листі, який було опубліковано за підписом неназваних співробітників інформаційної служби телеканалу. У бесіді з кореспондентом видання Lenta.Ru Тюлін сказав, що повідомлення про зміну політики "Рен ТВ" не відповідають дійсності.

"Відмінною особливістю телеканалу "Рен ТВ" завжди була ліберальна і навіть місцями опозиційна спрямованість, вона такою і залишиться", - заявив головний редактор інформаційної служби каналу. У листі, зокрема, говорилося, що на каналі заборонена критика партії "Єдина Росія" і її лідерів.

Також Тюлін спростував інформацію про те, що на каналі з'явилися "чорні списки" людей, які не можуть з'явитися в ефірі "Рен ТВ", що включають Бориса Нємцова та Гаррі Каспарова. Так, головний редактор служби телеканалу вказав на те, що Нємцов виступав в ефірі 19 квітня. Лідери опозиції, за словами Тюліна, і надалі будуть з'являтися на телеканалі, якщо їх вважатимуть "потрібними або компетентними коментаторами з того чи іншого питання", повідомляє Lenta.Ru.

Володимир Тюлін прокоментував повідомлення про звільнення з інформаційної служби каналу журналістів Михайла Осокіна та Маріанни Максимовської"Цілком очевидно, що такі цінні співробітники, як Максимовська і Осокін, напевно, були б затребувані і в інших ЗМІ, але ми їх дуже цінуємо. Тому, розуміючи і знаючи, що це обличчя нашого каналу і найбільш успішні інформаційні журналісти, ми , безумовно, розлучатися з ними аж ніяк не маємо наміру", - сказав керівник інформаційної служби телеканалу.

Lenta.Ru також повідомляє, що у цілому Тюлін охарактеризував зміст листа як "бред сивой кобылы", заявивши, що більшість журналістів інформаційної служби телеканалу дізналися про послання зі ЗМІ.

Лист під заголовком "На РЕН ТВ больше нет новостей" було опубліковано на початку травня на офіційному сайті Володимира Рижкова, співголови незареєстрованої Партії народної свободи.

Нагадаємо, Володимир Тюлін очолив інформаційну службу телеканалу в середині квітня 2011 року, він змінив на посту головного редактора Олексія Абакумова. Повідомлялося, що зміна керівництва не позначиться на політиці "Рен ТВ".

Телепростір

Додаткова інформація