Сьогодні Першому автомобільному виповнюється 3 роки

on imagesРівно 3 роки тому в телеефірі з'явився перший і єдиний в Україні канал, повністю присвячений автомобілям - Перший aвтомобільний телеканал!

За 3 роки телеканал відкрив для глядачів можливість бути в курсі всіх автомобільних подій - і вітчизняних, і закордонних. У його ефірі - всесвітньо відомі тележурнали і кращі світові автошоу, прямі трансляції основних подій авто- і мотоспорту світового масштабу, а також програми, створені власною продакшн-студією "Світ ТБ".

Генеральний продюсер Першого автомобільного телеканалу Ірина Твердовська:

"За три роки мовлення ми себе зарекомендували як телеканал, що оперативно, якісно і доступно подає всю інформацію про автомобільний світ. Ми знаємо, що наш глядач - найкращий, і він гідний самого кращого контенту. Тому крім трансляцій всесвітньо відомих шоу і автогонок, ми створюємо програми, призначені саме українському споживачеві. Наприклад, одні з останніх - це проекти "Хочу авто", "Автоблог" і "ШиCARні історії" з Дашею Трегубовою.

До нового сезону готуємо документалістику - нові випуски "Автобіографії", цикл про незвичайну техніку - вантажівки, комбайни та ін. Ми хочемо зробити ставку на пізнавальні програми і по можливості віддалятися від "развлекаловки" в бік інформаційних передач - з технічною, споживчою, історичною, спортивною тематикою.

А що стосується планів на найближче майбутнє, то на даний момент ми ведемо переговори з правовласником на показ Формули-1 в Україні компанією Сhervonenko Racing щодо трансляції на Першому автомобільному кращих світових перегонів - Формули-1, GP2, GP3 і Porsche Cup. Плануємо показати і знамениту Гонку вантажівок. Формулу-1 глядачі побачать у зручний для них час - трансляція буде не у прямому ефірі (як відомо, прямий ефір забезпечує Перший національний телеканал), а ось GP2, GP3 і Porsche Cup ми, швидше за все, покажемо в реальному часі. Так що стежте за нашими анонсами!"

Перший автомобільний - новий український тематичний телеканал, який розпочав тестове мовлення 5 травня 2008 року на супутнику Sirius 4, а також у базових пакетах кабельних операторів України. В основу програмування каналу входять програми власного виробництва ("Автоновини", "Екіпаж", "Перша передача", "Перший тест", а також кращі світові авто програми: "Top Gear", "Motor Sport Mundial", "Auto classic", "Алло Гараж!", та ін.

Телепростір

Додаткова інформація